Предмет: Физика, автор: lerathebest85

ДАМ 100 БАЛІВ,ДОПОМОЖІТЬ!

тіло рухається по горизонтальній поверхні під дією 2Н.Якою є маса тіла якшо коефіцієнт тертя ковзання становить 0,04

Ответы

Автор ответа: WhitestormDayFury
1

Відповідь:

5 кг(5,102 кг без округлення 9,8м/с2 до 10м/с2)

Пояснення:

2 Н - 0,04 * (маса * 10 м/с²) = маса * 0 м/с²

2 Н - 0,4 маса = 0 маса

2 Н = 0,4 маса
Поділимо обидві частини на 0,4, щоб визначити масу:

маса = 2 Н / 0,4 = 5 кг

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: mansurmahmutzanov1
Предмет: Английский язык, автор: kiticenkodavid136
Предмет: Русский язык, автор: gracemuratova