Предмет: Физика,
автор: lerathebest85
ДОПОМІЖІТЬ ,дам 75 балів!!!!
На тіло масою 5 кг діють в протилежних напрямках дві сили 12 і 8 Н.Визначте модуль і напрям прискорення тіла .
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Загальна сила, що діє на тіло, є відніманням двох векторів сил:
F = 12 N - 8 N = 4 N
Тут ми використали той факт, що сила 8 Н спрямована в протилежний бік від сили 12 Н, тому ми віднімаємо 8 Н від 12 Н.
Закон Ньютона стверджує, що сила, що діє на тіло, є дорівнює масі тіла помноженій на прискорення тіла:
F = m * a
Тому прискорення тіла можна знайти, розділивши загальну силу на масу тіла:
a = F / m = 4 N / 5 kg = 0.8 м/с²
Напрям прискорення збігається з напрямом загальної сили, тобто він спрямований в напрямку сили 12 Н.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: smirnovadasa034
Предмет: Українська мова,
автор: malishevolexandr401
Предмет: Алгебра,
автор: dpphkxvn6x
Предмет: Литература,
автор: rsez
Предмет: Обществознание,
автор: qwertydodoscheat