Предмет: Физика, автор: dashatarnovska1986

визначте кінетичну енергію велосипедиста масою 50 кг, який рухається зі швидкістю 36 км/год​

Ответы

Автор ответа: 0971166306
0
E=mV2/2=50•360/2=18000\2=9000
Похожие вопросы