Предмет: Физика,
автор: gevgen511
5. Побутовий фен розрахований на напругу 220 В і силу струму в ньому 3 А. Чому дорівнює потужність фена?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
U=220 B;
I=3 A.
Знайти Р.
Р=U*I=220*3=660 Вт.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: potaninakarina3830
Предмет: Алгебра,
автор: adelshakirova
Предмет: Химия,
автор: merzlikini
Предмет: Другие предметы,
автор: berlinskaya1986