Предмет: Физика, автор: KanaHicksWarren

В електричному чайнику нагріли 1 кг води за температури 20 градусів по цельсію. Визначте, через який час закипить вода в чайнику, якщо сила струму в його нагрівальному елементі дорівнює 10А, напруга в мережі 220В, ККД чайника 84%.

Якщо можна, у вигляді фото.

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
1

Ответ:

Дано:

m=1 кг;

t1=2°C;

t2=100°C;

I=10 A;

U=220 B;

n=0,84.

Знайти t.

n=Акор/Qповн=Св*mв*(t2-t1)/U*I*t, звідси знаходимо час, за який закіпить вода:

t=Св*mв*(t2-t1)/n*U*I=4200*1*(100-20)/0,84*220*10=182 сек~3 хв.

Объяснение:

Акор-корисна робота, яку виконує нагрівальний елемент чайнику;

Qповн-кількість теплоти, яка виділяється у нагрівальному елементі чайника;

Св=4200 Дж/кг*°С-питома теплоємність води, табличне значення.


KanaHicksWarren: У мене при діленні виходить 200 с, а не 182
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: voloshko88