Предмет: Математика,
автор: davolonok79
для шкільного свята купили цукерки 5 кг по 104 грн за килограм 3 кг по 96 грн і 2 кг по 180 грн знайди середню ціну килограма цукерок
Ответы
Автор ответа:
0
Середня ціна килограма цукерок буде дорівнювати середньозваженому значенню вартості кожної партії:
(5 * 104 + 3 * 96 + 2 * 180) / (5 + 3 +2) =
(520+288+360)/10 =
1168/10 =
116.8 грн за кг.
Отже, середня ціна одного кг цукерок складається з суми витрат на всю партію і розподеляется поровну между всеми проданными товарами.
Автор ответа:
2
Ответ:
116,8 грн
Пошаговое объяснение:
1) 5 * 104 = 520 (грн) - заплатили за 5 кг конфет по 104 грн за 1 кг
2) 3 * 96 = 288 (грн) - заплатили за 3 кг конфет по 96 грн за 1 кг
3) 2 * 180 = 360 (грн) - заплатили за 2 кг конфет по 180 грн за 1 кг
4) 5 + 3 + 2 = 10 (кг) - конфет купили всего
5) 520 + 288 + 360 = 1168 (грн) - заплатили за все конфеты
6) 1168 : 10 = 116,8 (грн) - средняя цена за 1 кг конфет
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: nurdaulet3505
Предмет: Английский язык,
автор: rudikluki1
Предмет: Русский язык,
автор: gdmn86gx47
Предмет: Алгебра,
автор: viktoriatal1408
Предмет: Математика,
автор: jioyh