Предмет: Математика, автор: davolonok79

для шкільного свята купили цукерки 5 кг по 104 грн за килограм 3 кг по 96 грн і 2 кг по 180 грн знайди середню ціну килограма цукерок

Ответы

Автор ответа: popovicna
0

Середня ціна килограма цукерок буде дорівнювати середньозваженому значенню вартості кожної партії:

(5 * 104 + 3 * 96 + 2 * 180) / (5 + 3 +2) =

(520+288+360)/10 =

1168/10 =

116.8 грн за кг.

Отже, середня ціна одного кг цукерок складається з суми витрат на всю партію і розподеляется поровну между всеми проданными товарами.

Автор ответа: iramazurk
2

Ответ:

116,8 грн

Пошаговое объяснение:

1) 5 * 104 = 520 (грн) - заплатили за 5 кг конфет по 104 грн за 1 кг

2) 3 * 96 = 288 (грн) - заплатили за 3 кг конфет по 96 грн за 1 кг

3) 2 * 180 = 360 (грн) - заплатили за 2 кг конфет по 180 грн за 1 кг

4) 5 + 3 + 2 = 10 (кг) - конфет купили всего

5) 520 + 288 + 360 = 1168 (грн) - заплатили за все конфеты

6) 1168 : 10 = 116,8 (грн) - средняя цена за 1 кг конфет

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: viktoriatal1408