Предмет: Физика,
автор: logikaliza23
Якщо через металевий провідник протікає струм величиною 16 ампер, а напруга на кінцях провідника дорівнює 160 вольт, якою буде величина опору цього провідника. помогите срочно с решением дам 100б
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
I = 16A
U = 160B
R = ?
По закону Ома для участка цепи
R = U/I = 160 / 16 = 10 Ом
Автор ответа:
2
Ответ:
Для розв'язання цієї задачі використовується закон Ома: струм, який протікає через провідник, пропорційний напрузі на його кінцях, тобто I = U / R, де I - струм, U - напруга, R - опір провідника.
Замінюємо в формулі дані з умови:
I = 16 А
U = 160 В
Отже, R = U / I = 160 В / 16 А = 10 Ом.
Отже, опір цього провідника дорівнює 10 Ом.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: antonmoysiychuk15
Предмет: Геометрия,
автор: user947
Предмет: Математика,
автор: p12650705
Предмет: География,
автор: dianapetryk