Предмет: Физика, автор: danyanezimov13

Мідний дріт довжиною 100 м знаходиться під напругою 220 В Протікає сила струму 11 А. Якою є площа поперечного перерізу дроту? Питомий опір міді 1,68 · 10^-8 Ом*м. Даю 60 баллов!!!

Ответы

Автор ответа: dexarson1989
3

Ответ:

За формулою:

R = ρ * (L / S),

де:

R - опір дроту (у Омах),

ρ - питомий опір міді (1.68 * 10^-8 Ом*м),

L - довжина дроту (100 м),

S - площа поперечного перерізу дроту.

Ми знаємо, що сила струму I = 11 А, напруга U = 220 В.

Знаючи, що R = U / I, можемо обчислити опір:

R = 220 В / 11 А = 20 Ом.

Тепер можемо знайти площу поперечного перерізу S:

S = (ρ * L) / R = (1.68 * 10^-8 Ом*м * 100 м) / 20 Ом = 8.4 * 10^-8 м^2.

Таким чином, площа поперечного перерізу мідного дроту дорівнює 8.4 * 10^-8 м^2.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: hoshil
Предмет: Геометрия, автор: gm213188
Предмет: Математика, автор: Titan446555