Предмет: Физика, автор: yuro1749

Допоможіть мені будь ласка з цим завданням!!
Ще одне прохання : поясніть навіть стисло, чому ви підставили саме такі значення. Просто дуже хочу зрозуміти те, як розв'язувати подібні задачі. ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: gulkiril04
1

Відповідь:

~110H (відповідь приблизна, були заокруглення)

Пояснення:

Формула для обрахунку відносного видовження тіла: e = \frac{l-l_0}{l_0}

У даній задачі l_0 = 3,6м, а Δl (або l-l_0) = 2 мм = 2 * 10^{-3}м

Підставивши все, отримаємо: e = \frac{2*10^{-3}}{3,6} = 5,5 * 10^{-4}

Модуль Юнга E = 200 * 10^9 Па

За законом Гука: σ =  |e|*E = 5,5 * 10^{-4}*200*10^9 = 1,1 * 10^8 Па

Формула для обрахунку механічної напруги: σ = \frac{F}{S} = > F = σ*S = 1,1 * 10^8 * 10^{-6}= 1,1 * 10^2 = 110H


yuro1749: дуже вам дякую за прекрасне і доступне пояснення пояснення!)
gulkiril04: Головне, не втрачай інтересу до фізики. Наука цікава, не пожалієш, що вивчив!
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: yaroslav228321