Предмет: Математика, автор: loxp76403

За 2,8 кг цукерок заплатили 135,8 грн. Скільки гривень треба заплатити за 6 кг?
(дам 100 балов, пжж!!)​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1
1)135,8 грн / 2,8 кг = 48,5 грн/кг - ціна за 1 кг цукерок
2)48,5 грн/кг * 6 кг = 291 грн - ціна за 6 кг цукерок

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним