Предмет: Математика,
автор: loxp76403
За 2,8 кг цукерок заплатили 135,8 грн. Скільки гривень треба заплатити за 6 кг?
(дам 100 балов, пжж!!)
Ответы
Автор ответа:
1
1)135,8 грн / 2,8 кг = 48,5 грн/кг - ціна за 1 кг цукерок
2)48,5 грн/кг * 6 кг = 291 грн - ціна за 6 кг цукерок
2)48,5 грн/кг * 6 кг = 291 грн - ціна за 6 кг цукерок
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: sdyodddodttiz
Предмет: Музыка,
автор: klymenkokat2010
Предмет: Українська мова,
автор: ermaka91
Предмет: Русский язык,
автор: neknek976
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним