Предмет: Физика, автор: pasicnikd3

даю 100Б. Яка кількість теплоти виділиться за 5 хв у провіднику при силі струму 0,5 А і напруги 20 В? ​

Ответы

Автор ответа: Cohendd
3

Дано: I=0,5 A; U=20 B; t=5 мин=300 с; Q - ?

Закон Джоуля-Ленца.

Q=I²Rt=UIt=20*0,5*300=

10*300=3000 Дж=3 кДж.

Это ответ.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: motostarry