Предмет: География, автор: kvasara1018

(семестрова) робота по географии помогите

Приложения:

Ответы

Автор ответа: pentukkaterina16
1
1..Найбільшою серед класифікаційних одиниць фізико-географічного районування є фізико-географічна країна.
2..Найбільш вологою є природна зона Полісся (варіант а).
3..До типових ґрунтів Українського Полісся належать дерново-підзолисті та дерново-болотні ґрунти (варіант а).
4..Тваринами, характерними для зони лісостепу, є сарна, куниця, білка, журавель, дятел, сова та інші види.
5..Степова природна зона України поділяється на дві підзони: лісостепову та степову.
6..Характеристика зони Полісся, що відповідає варіанту а: кількість опадів - 300-500 мм/рік, річкова сітка розвинена слабко, переважає низовинний рельєф, поділяється на фізико-географічні підзони.
7..Лісостепова зона є переходовою між лісовою та степовою зонами. Це пов'язано з тим, що вона має помірний клімат з достатньою кількістю опадів, але менш вологий, ніж в зоні лісів. Співвідношення між лісами і степами в межах лісостепової зони змінювалося з часом під впливом природних і антропогенних чинників. Наприклад, в епоху голоцену через кліматичні зміни збільшилася площа лісів, а з початку періоду заселення людиною більшість лісів була перетворена на сільськогосподарські землі і пасовища, що призвело до скорочення площі лісів і збільшення площі степів.
8..
Автор ответа: lana0504star
1
1) А
2) Б
3) А
4) Сарни, олені, зайці, вивірки, куниці, тхори, полівки, лисиці, вужі, багато птахів: дятли, сови, жайворонки, лелеки, куріпки, дрозди, гуска сіра, вивільга, степовий журавель.
5) Степова зона поділяється на три природні підзони: північностепову, середньостепову та південностепову (сухостепову).
6) Б
7) Степова зона лежить у південній частині України і займає 39 % її території. На півночі межує з лісостеповою зоною, на півдні простягається до узбережжя Чорного й Азовського морів і передгір’я Кримських гір. Охоплює більшу північну частину Кримського півострова. Зона степу простягається від державного кордону з Молдовою і Румунією на південному заході до кордону з Росією на північному сході та сході.
8) а - Фізико-географічна країна відповідає одному класу ландшафтів.
б - У межах рівнинної частини України виділяють зону мішаних хвойно-широколистих лісів, лісостепову і степову зони.
9)
10) У природній зоні однакова погода впродовж року, подібні ґрунти, рослини і тварини. У північній півкулі з півночі на південь розташовані такі природні зони: арктичні пустині, тундра, тайга, мішані ліси, лісостеп, степи, пустині. У горах природні зони змінюються від підніжжя до вершин. Територія України лежить у зонах мішаних лісів, лісостепів і степів. Українські Карпати і Кримські гори вважають окремими природними (фізико-географічними) країнами.
Зона мішаних лісів займає північну частину України. її поверхня рівнинна. Зону мішаних лісів називають Українським Поліссям. На території цієї природної зони багато річок. Це — край озер і боліт. Там створена велика штучна водойма — Київське водосховище.
Чим далі на південь від зони мішаних лісів, тим більше з'являється безлісних ділянок — ділянок степу. Територія, на якій чергуються ділянки лісу і степу, називається лісостеповою зоною.
На південь від лісостепу до Чорного й Азовського морів розкинулася безлісна територія — степова зона України. Поверхня степів рівнинна, з горбами, ярами й балками.
Карпатські гори — це місце в Україні, де випадає найбільше опадів: дощів — навесні і влітку, снігу — взимку. Весною сніг довго лежить на округлих вершинах гір, але з часом тане під променями сонця. Після дощів і танення снігу вода потоками збігає з гір у долини й часто спричиняє повені.
Кримські гори є вологим островом у сухому Криму. Взимку в горах випадає багато снігу, частими є завірюхи. Навесні йдуть дощі, влітку — грозові зливи. Осінь у горах суха і тепла.
11)
12) Вони поглинають вуглекислий газ та збагачують повітря киснем. Цим самим зменшують парниковий ефект. Ці території є важливими для збереження птахів, тварин та рослин, в тому числі й червонокнижних видів.
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: mkotikmeow
Проаналізуйте рішення Вашингтонської конференції, наведені статті договору й визнайте його слабкі та сильні сторони. (відповідь оцінюється 3 б) ДОГОВІР ПʼЯТИ ДЕРЖАВ «Розділ І. Загальні положення про обмеження озброєнь на морі Ст. 3. ...Держави відмовляються від своїх програм з розбудови лінійного флоту й жодна з них не будуватиме та не купуватиме нових лінійних кораблів окрім випадків заміни тоннажу... Ст. 14. Сполучені Штати Америки, Британська імперія та Японія згодні, що status quo на момент підписання договору щодо укріплень і морських баз буде збережений на зазначених нижче володіннях і територіях: 1. Основні території, якими США володіють чи володітимуть у майбутньому в Тихоокеанському регіоні, за винятком островів біля узбережжя США, - від Аляски до зони Панамського каналу; Алеутських і Гавайських островів; 2. Гонконг та острови, якими Британська імперія володіє чи володітиме в майбутньому в Тихоокеанському регіоні на схід від 110 меридіана східної довготи, за винятком островів біля узбережжя Канади; Австралія та її території; Нова Зеландія; 3. Острівні території та володіння Японії в Тихому океані: Курильські острови,острови Бонін, Амам-Осіма, Лушу, Формоза, Пескадор, а також острівні території й володіння в Тихому океані, які Японія в майбутньому набуде. Під збереженням status quo... мається на увазі, що на зазначених вище територіях і у володіннях не будуватимуться нові укріплення та морські бази... Це обмеження не виключає можливості проведення поточного ремонту й заміни обладнання, які зазвичай проводяться в мирний час. 3 договору між США, Великою Британією, Францією, Італією та Японією про обмеження морських озброєнь, підписаного у Вашингтоні 6 лютого 1922 р. простыми словами пожалуйста
Предмет: Биология, автор: akiv0306