Предмет: Математика, автор: omutdrt1

Допожіть будьласка з 8 питанньом

Приложения:

Ответы

Автор ответа: iva54
0

Відповідь:

32 грн.

Покрокове пояснення:

1). 36•1,4 = 50,4 (грн.) коштували груші;

2). 120,8 - 50,4 = 70,4 (грн.) коштували яблука;

3). 70,4 : 2,2 = 32 (грн.) коштує 1 кг яблук;

Відповідь: 1 кг яблук коштує 32 грн.

Похожие вопросы