Предмет: Математика,
автор: omutdrt1
Допожіть будьласка з 8 питанньом
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
32 грн.
Покрокове пояснення:
1). 36•1,4 = 50,4 (грн.) коштували груші;
2). 120,8 - 50,4 = 70,4 (грн.) коштували яблука;
3). 70,4 : 2,2 = 32 (грн.) коштує 1 кг яблук;
Відповідь: 1 кг яблук коштує 32 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: vasukstanislav312
Предмет: Математика,
автор: vikaafmobNika
Предмет: Биология,
автор: sofiabezmin60
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним