Предмет: Физика,
автор: arturpavlovskij46
Двигун кондиціонера споживає силу струму 5 А від мережі напругою 229 В. Яку корисну роботу виконує двигун за 24 хв, якщо його ККД 32 %? Відповідь заокругли до десятих. МДж
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
І=5 А;
U=229 B;
t=24 хв=24*60=1440 сек.
n=0,32.
Знайти Акор.
Рішення.
n=Aкор/Qповн=Акор/U*I*t, звідси знаходимо корисну роботу, яку виконує двигун кондиціонера:
Акор=n*U*I*t=0,32*229*5*1440=527616 Дж=527,6*10^3 Дж=527,6 кДж.
Объяснение:
Похожие вопросы