Предмет: Українська мова, автор: markshaveko10

вставьте букву, укр язык 60 баллов
можете текст не переписовать а просто слово с нужной буквой

Кожне дерево в /лісі як відомо живе своїм жит..ям по/своєму розвиваєт..ся по/своєму шумить. Підіть у ліс заплющивши очі по шелесту листя вгадуйте породу. Дуб буває особливо хороший, коли він ро..те на галявині й інші дерева не/ заважають йому розвиватися. Дуб дерево міцне. На/весні на ньому довго не /розпускаються бру..ки, хоча весь ліс навколо вже одягся (в,у) весняне св..яткове вбран..я. Повільно ро..те листя дуба але воно не/ боїться ні /бур ні /пр..морозків. Дубове лист..я передчасно не /пожовкне не/опаде. Його молоде, часто червонувате листячко ро..те і наливаєт..ся не/ ніжно/зеленим кольором трави а темною зелен..ю. Якщо вітер дуже тривалий, зашумить дуб і шумить довго завзято. Його низький голос можна ро..пізнати серед най/різноманітнішого шуму лісу.


markshaveko10: життям,розвивається,росте,бруски,святкове вбрання,росте,проморозків, листя,росте,наливається,зеленню,розпізнати .

(для себя)

Ответы

Автор ответа: olga991553
1

Ответ:

це ж легко..

Объяснение:

життям,розвивається,росте,бруски,святкове вбрання,росте,проморозків, листя,росте,наливається,зеленню,розпізнати .


markshaveko10: блин случайно кинул потрясно, и да я знаю что легко, хотя нет не знаю, я даже не читал задание, а атк спасибо
markshaveko10: аа погодь, ты задание не доделал, там где "/" ты должен был сказать это пишется вместе или роздельно
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: SunShines10092012
Предмет: Українська мова, автор: netvoyamamad
Виконати повний синтаксичний аналіз багатокомпонентних складних речень і побудуйте схеми
Рівність українського слова серед світових мов виборювали видатні культурні діячі, письменни­ки, які добре розуміли, що без мови немає народу. 2. Який не був радісний світ хлопцеві, як не тікав він од тих злиднів, що завжди сиділи у рідній хаті, як він не одмахувався рукою од того суму, що лежав над людьми, одначе дедалі і йому часом тьма­рився світ. 3. Вийде із бур'янів на поле, як Кармелюк з лісу, дивиться, як сонце заходить, як легенька хмар­ка з золотими крайками закриває його своїми черво­ними полами. 4. Вона стояла навпроти паруб­ка, як намальована,— наче манила своєю дивною кра­сою. 5. І святе письмо лежить забуте, дід починає розповідати про ті часи, коли гайдамаки па­нів різали та палили, як ножі святили, як вирізували Умань. 6. Ростуть волошки там блакитні, цвіте там мак рожевий — і тільки ждуть мене, щоб їх зі­рвать для тебе. 7. Хто б не був і де б не жив,— той, хто перечитає «Кобзаря», вже не може уявити своєї долі без Шевченка. 8. Він (Ми­кола) глянув на той камінь, де вона стояла, і знов неначе побачив той гнучкий стан, те гарне, хоч і за­палене на сонці, лице.