1. Поясніть назву роману «Убити пересмішника...».
2. Доведіть, що Джин була дуже енергійною дитиною і повсякчас перебувала в центрі пригод.
3. Хто з героїв роману викликає у вас співчуття? Чому? Чому?
4. У яких судових справах батько Джин виявляв принциповість, а в яких ні?
5. Як ставилися до темношкірих адвокат Фінч, його діти та інші мешканці міста? Чому темношкірих ніколи не виправдовували в суді? 6. Які проблеми, порушені в романі «Убити пересмішника...», актуальні для сучасних українців? А які втратили свою актуальність?
Відповідь поясніть.
Терміново потрібна відповідь!
Ответы
Ответ:
1) Назва роману «Убити пересмішника...» відображає одну з ключових подій, що сталася в історії книги. Це вказує на центральний конфлікт, коли один з персонажів вбиває пересмішника, тобто людину, яка глузує та наклеплює на інших. Назва відображає головну тему роману - боротьбу з несправедливістю та нетерпимістю в суспільстві.
2) Джин у романі «Убити пересмішника...» зображена як дуже енергійна дитина, яка ніколи не сидить на місці і постійно потрапляє в центр пригод. Автор наводить численні приклади з її життя, де вона проявляє активність, сміливість і винахідливість. Це створює образ жвавої та цікавої особистості, яка не боїться викликів та важкостей.
3) Герої роману «Убити пересмішника...» можуть викликати співчуття у різних читачів з різних причин. Наприклад, Том Робінсон - чорношкірий чоловік, який потрапляє під судове переслідування лише через свою расову належність. Також, героїні Мейбелл Евелін - депресивній та самотній жінці, яка страждає від суспільного виключення. Читачі можуть співчувати їхній долі через несправедливість, яку вони переживають.
4) Батько Джин у романі виявляє принциповість у справах, пов'язаних з правом і справедливістю. Наприклад, він з максимальною рішучістю захищає Тома Робінсона в судовому процесі. Він відстоює його невинуватість та бореться проти расової несправедливості. Однак, в інших судових справах, які не стосуються расової дискримінації, батько Джин може бути більш зворушливим та прагнути до компромісу.
5) У романі «Убити пересмішника...» темношкірим адвокатом Фінчем, його дітьми та іншими мешканцями міста ставилися з певною неприхильністю та ворожістю. Расова ненависть та стереотипи переслідували темношкірих людей, що призводило до їхнього соціального виключення. Це показано в поведінці персонажів, їхніх висловлюваннях та відмові в прийнятті до суспільства. Темношкірих ніколи не виправдовували в суді через расову непереборну перевагу білого населення та системну дискримінацію.
6) У романі «Убити пересмішника...» порушуються проблеми, які залишаються актуальними і для сучасних українців. Расизм, соціальна нерівність, стереотипи та нетерпимість є проблемами, з якими стикається сучасне суспільство. Водночас, деякі проблеми, втратили свою актуальність, наприклад, певні форми расової дискримінації, які, хоча і можуть існувати, вже не є основною проблемою українського суспільства.