Предмет: Музыка, автор: berezaa1307

БIЛЕТ 5 МІнорний лад, його види. Паралельні та одноІменні тональності, переміннI лади.
Проспівати гаму Ре-мІнор /натуральний І мелодичний види/, в цій ступеневу послІдовнІсть: I - ||| - V - VI|#- |-V- III - || - I проспівати від звука "ре": м.3, ч.5, в.2, в.7
ДУЖЕ ТРЕБА!!!


meandmine0110: Хахахах, хто по вашому за вас має це проспівати?
berezaa1307: та мені хоч би склали гаму

Ответы

Автор ответа: nastavanlav418
0

Ответ:Мінорний лад - це один з двох основних ладів у західній музиці, нарівні з мажорним ладом. У мінорному ладі важливою є третя ступінь ладу, яка знижена на півтора тона від тоніки.

Існують три види мінорного ладу: природний мінор, гармонічний мінор та мелодичний мінор.

Природний мінор має той самий ладовий знак, що і доріанський лад, іонійський лад (мажорний) та фригійський лад. Головна різниця полягає в тому, що природний мінор має знижену третю ступінь ладу.

Гармонічний мінор має підвищену сьому ступінь ладу, що створює більш напружену атмосферу. Це стає можливим завдяки застосуванню хроматичної мелодійної лінії, де сьома ступінь збігається з головною темою.

Мелодичний мінор має підвищену сьому та шосту ступінь ладу в порівнянні з природним мінором. Це дозволяє створювати більш динамічну та виразну мелодійну лінію.

Паралельні та одні йменні тональності - це поняття, що відносяться до взаємин між мажорним та мінорним ладами. Якщо мажорний та мінорний лади починаються на одну й ту саму ноту, то вони називаються паралельними тонікальностями. Наприклад, до мажор з Е-бемол переходить мінор з Е-мінор.

Одні йменні тонікальності відносяться до випадку, коли мажорний та мінорний лади мають спільну тоніку. Наприклад, C-маж

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: aleksoref