Предмет: Право, автор: kate2002d

Кінцевий процесуальний документ з прикладом та порядок його оскарження в позовному проваджені цивільний процес

Ответы

Автор ответа: chubenkoo
1

Відповідь:Кінцевий процесуальний документ у цивільному процесі - це рішення суду. Він є результатом розгляду позовної заяви та інших доказів, представлених сторонами у цивільному справі. Рішення суду містить в собі судову формулу, в якій визначається правова оцінка фактів, які були доведені у справі, та з'ясовується правовий статус сторін. Крім того, рішення суду може містити в собі приписи, зобов'язання та рекомендації щодо подальших дій сторін.

Порядок оскарження рішення суду може бути різним залежно від того, який саме процесуальний документ було видано судом. Оскарження можливе в таких випадках:

Апеляційна скарга. Цей процесуальний документ може бути поданий на рішення суду першої інстанції або рішення апеляційного суду вищої інстанції. Апеляційна скарга може бути подана у випадку, коли сторона не згодна з рішенням суду і бажає його оскаржити. Апеляційний суд перевіряє правильність застосування норм права та достовірність доказів, які були представлені у цивільному процесі. Рішення апеляційного суду може бути оскаржене вищою інстанцією - касаційним судом.

Касаційна скарга. Касаційна скарга може бути подана на рішення суду вищої інстанції. Касаційний суд перевіряє правильність застосування норм права та додержання процесуальних норм попередніх судів. Рішення касаційного суду є остаточним та підлягає виконанню.

Після того, як позовна заява та відповідь на неї були подані, розгортається позовний процес. Це юридичний процес, в якому розглядається спірна ситуація між сторонами, і вирішується питання про наявність або відсутність права та законності вимог, які виникають між сторонами.

Один з останніх етапів позовного процесу - це прийняття кінцевого процесуального документу судом. Це може бути рішення суду, судовий наказ або постанова суду, які залежать від конкретного типу позову.

Кінцевий процесуальний документ містить у собі вирішення суду по суті позову, а також рішення про відшкодування витрат на проведення судового процесу.

Якщо одна зі сторін не задоволена рішенням суду, вона може оскаржити його. Порядок оскарження може відрізнятися в залежності від типу рішення суду та законодавства країни. Зазвичай сторона повинна подати апеляційну скаргу до вищого суду, який перегляне рішення та може змінити його, скасувати або підтвердити.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: mgc18505
дам 100 баллов если правильно и отправленно до 9:30
1. Баллада – это…

а) грустное стихотворение

б) стихотворный рассказ на легендарную или историческую тему с фантастическим сюжетом. в) драматическое произведение, в основе которого лежит юмор.

2. Определите жанр произведения фольклора «легок на помине»:

а) пословица б) небылица в) поговорка г) загадка

3. Какой из этих размеров стиха является трехсложным:

а) анапест б) ямб в) хорей

4. Укажите жанр произведения Лескова «Левша»:

а) повесть б) рассказ в) сказ г) легенда

5. Как называется имение, где проходило детство М.Ю. Лермонтова?

а) Грешнево б) Михайловское в) Тарханы г) Ясная Поляна

6. Какое стихотворение принадлежит А.С.Пушкину:

а) «Парус» б) «Узник» в) «Три пальмы» г) «Листок»

7. О каком лакомстве говорится в рассказе «Конь с розовой гривой» В.П.Астафьева

а) о конфете б) о ягоде в) о прянике г) о леденце

8. Что заставило Дубровского отказаться от мести Троекурову?

А) страх Б) ранение В) отъезд за границу Г) любовь к Маше

Часть В. Напишите ответ словами.

1. Кто из писателей так написал о себе?

Этот рассказ помог мне отыскать мою учительницу. Она купила мою книжку, узнала в авторе меня, а в героине рассказа себя и написала мне…Я написал этот рассказ в надежде, что преподанные мне в свое время уроки лягут на душу читателя.

2. Определите по описанию литературного героя, укажите автора и название

произведения:

Губы бескровные, веки упавшие, язвы на тощих руках,

Вечно в воде по колено стоявшие ноги опухли; колтун в волосах.

3. Какое выразительное средство использует автор:

Шумят деревья весело-сухие, \\ И теплый ветер нежен и упруг.

4. Определите размер стихотворения А.С. Пушкина «Зимнее утро» Мороз и солнце! День чудесный! Еще ты дремлешь, друг прелестный…