Предмет: Химия,
автор: maksschern56
2. Зробіть необхідні обчислення і приготуйте розчин масою 250 г, у якому масова частка натрій хлориду становить 3,5%.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: для приготування розчину масою в 250 г необхідно взяти 8,75 г NaCl та 241,25 г розчинника.
Объяснение:
Позбудемось знаку відсотків 3,5% / 100%=0,035
Згідно з формулою W(ел.)=m(розчиненої речовини)/m(розчину)
m(розчиненої речовини (NaCl) ) = 250*0,035 = 8,75г
m (розчину) = m(розчиненої речовини)+m(розчинника)
m (розчинника) = 250 г - 8,75 г = 241,25 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: dashakh29987
Предмет: История,
автор: madzardaniil6
Предмет: Геометрия,
автор: yarikmacuk091110
Предмет: Алгебра,
автор: ffxxxxll
Предмет: Русский язык,
автор: PolinaLuki