Предмет: Физика, автор: burlakovgeorgi111

Помогите пожалуйста Механізм рухомого блоку використовують в підйомних механізмах. Якої маси вантаж підняли за допомогою рухомого блоку і на скільки він i підніметься, якщо під дією сили 80 кН вільний кінець мотузки блоку протягнули на 6 м. Відповідь подати в тоннах для маси вантажу і метрах для відстані, на яку він підніметься.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: largoraizen
0

Объяснение:

У реченні один прямий додаток - "механізм рухомого блоку".

Відповідь на запитання умови задачі розподіляється на два розділи:

- Якої маси вантаж підняли за допомогою рухомого блоку? Цю інформацію задача не надає, тому відповідь неможливо подати.

- На скільки він підніметься, якщо під дією сили 80 кН вільний кінець мотузки блоку протягнули на 6 м?

Оскільки в задачі немає інформації про масу вантажу, то можемо скористатися формулою для визначення роботи:

A = Fs,

де A - робота (в джоулях), F - сила (в ньютонах), s - відстань, на яку зрушено предмет (в метрах).

Оскільки умова задачі надає всі необхідні дані, можемо обчислити відстань, на яку буде піднятий вантаж:

A = Fs = 80 кН * 6 м = 480 кДж

Оскільки 1 тонна = 1000 кг, то можна перевести роботу в тонну метрів:

A = 480 кДж = 480 000 Дж = 480 000 Н * м = 480 т * м

Отже, за допомогою рухомого блоку підняли вантаж масою близько 480 тонн на відстань 1 метр.

Похожие вопросы