Предмет: Физика, автор: dashaandriicnaselezn

Під час сріблення виробу за 1
годину на катоді виділилося
1,728 г срібла. Якою була сила
стуму в процесі сріблення?
(Електрохімічний еквівалент
срібла 1,2*10-6 Кл/кг) У
відповідь впишіть лише
числове значення, виражене у
А.

Ответы

Автор ответа: xF0RTUNAx
0

Ответ:

Рішення представлене у вигляді фото

Объяснение:

Приложения:
Автор ответа: ak040909
0

Ответ:

Задача включає закон Фарадея про електроліз. Згідно з цим законом, кількість відкладеного на катоді металу (або кількість речовини, що пройшла через катод) пропорційна кількості електричного заряду, що пройшов через розчин.

Електрохімічний еквівалент Ag = 1,2*10^-6 Кл/кг. Відповідно, для виділення 1 кг Ag потрібно 1,2*10^6 Кл електричного заряду.

1 г Ag = 1/1000 кг Ag = (1/1000) * 1,2*10^6 Кл = 1200 Кл

За годину (3600 с) виділилося 1,728 г Ag, що відповідає електричному заряду:

1200 Кл --> 1 г Ag

x Кл --> 1,728 г Ag = 0,001728 кг Ag

x = (0,001728 кг Ag * 1200 Кл) / 1 г Ag = 2,0736 Кл

Отже, сила струму в процесі сріблення становила 2,0736 А. Відповідь: 2,0736.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: logvinovmikita