Предмет: Физика,
автор: annapts475
Скільки часу нагрівався провідник опором 20 Ом ,якщо при силі струму 3 А в ньому виділилася кількість теплоти 9 кДж?
Ответы
Автор ответа:
0
Для вирішення цього завдання, ми можемо використовувати закон Джоуля-Ленца, який встановлює зв'язок між кількістю виділеної теплоти, силою струму, опором та часом:
Кількість теплоти = Сила струму^2 * Опір * Час
У нашому випадку, кількість теплоти дорівнює 9 кДж (або 9000 Дж), сила струму - 3 А, опір - 20 Ом, а час - невідома величина, яку ми хочемо знайти.
Підставляємо відповідні значення в формулу:
9000 Дж = 3^2 * 20 * Час
9000 Дж = 9 * 20 * Час
9000 Дж = 180 * Час
Час = 9000 Дж / 180
Час ≈ 50 сек
Таким чином, провідник нагрівався протягом близько 50 секунд.
Кількість теплоти = Сила струму^2 * Опір * Час
У нашому випадку, кількість теплоти дорівнює 9 кДж (або 9000 Дж), сила струму - 3 А, опір - 20 Ом, а час - невідома величина, яку ми хочемо знайти.
Підставляємо відповідні значення в формулу:
9000 Дж = 3^2 * 20 * Час
9000 Дж = 9 * 20 * Час
9000 Дж = 180 * Час
Час = 9000 Дж / 180
Час ≈ 50 сек
Таким чином, провідник нагрівався протягом близько 50 секунд.
Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: deadsp1de1
Предмет: Математика,
автор: loveUkraine13
Предмет: Математика,
автор: mykytaholi4
Предмет: Українська мова,
автор: simanus15
Предмет: Алгебра,
автор: fsushsbsv