Перепишіть речення, розкриваючи дужки й використовуючи займенник у відповідному відмінку.
1. Хтось ударив без жалю по серцю (моє), - і забилося серце в огні золотім (0. Ол.).2. Від (уся) картини віє (щось) пісенним (О. Довж.). З. Розходився холод сердитий, немилосердно давить, колеться від (він) натовпу чорна земля, тріскається на (вона) снігова кора (Л. М.).4. 3 прибережного пісочку з пос-вистом зриватимуться кулички, а в затоці (ви) зустрічатиме сіра чапля (О. Вишн.). 5. А над (увесь) (цей) світом, де пахощі сіна злегка притрушує туман і Дух молодого ще не затужавілого зерна, сяють найкращі зорі мого дитинства (М. Ст.).6. А може, в (цей) є і (кожен) з (ми) провина, що зараз поріділи солов'їні переспіви, зникли базари чаїних колоній, рідко почуєш жайворонків? (В. Ск.). 7. Любила Мирослава тихі радощі (їх) домашнього життя (В. Ш.).8. У (наш)краї на землі нічого кращого немає, як тая мати молодая з (свій) дитяточком малим (Т. Ш.).9. Придбав Максим (себе) сина на всю Україну (Т. Ш.).10. Черешні були високі, крислаті до (той), що порівняти (вони) з чим-небудь було просто неможливо
даю 50 балов
Ответы
Ответ:
1. Хтось ударив без жалю по серцю (моєму), - і забилося серце в огні золотім (Олегові).
2. Від (усієї) картини віє (чимось) пісенним (Олександром Довженком).
3. Розходився холод сердитий, немилосердно давить, колеться від (нього) натовпу чорна земля, тріскається на (ній) снігова кора (Леся Мартович).
4. 3 прибережного пісочку з пос-вистом зриватимуться кулички, а в затоці (вас) зустрічатиме сіра чапля (Олександр Вишня).
5. А над (усім) (цим) світом, де пахощі сіна злегка притрушує туман і Дух молодого ще не затужавілого зерна, сяють найкращі зорі мого дитинства (Микола Сингаївський).
6. А може, в (цьому) є і (кожен) з (нас) провина, що зараз поріділи солов'їні переспіви, зникли базари чаїних колоній, рідко почуєш жайворонків? (Василь Симоненко).
7. Любила Мирослава тихі радощі (їх) домашнього життя (Володимира Шклярського).
8. У (нашій) країні на землі нічого кращого немає, як та мати молодая з (своїм) дитяточком малим (Тарас Шевченко).
9. Придбав Максим (собі) сина на всю Україну (Тарас Шевченко).
10. Черешні були високі, крислаті до (такої висоти), що порівняти (їх) з чимось було просто неможливо.
Объяснение:
Изменения ставил в скобках для удобсва