Предмет: Физика,
автор: listazemli
скільки часу тривав електроліз якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?
із умовою і розв'язанням
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
t=1.8/(0.093*10^(-6)*500)=38709c
Объяснение:
m=kIt
t=m/kI
k-електрохімічний еквівалент алюмінію=0.093*10^(-6)
t=1.8/(0.093*10^(-6)*500)=38709c
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: v3789000
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: matrosanastasia88817