Предмет: Физика,
автор: listazemli
скільки часу тривав електроліз якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?
можна з умовою
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
І=500А
m=1,8кг
k=0,09*10-⁶кг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=1,8/(0,09*10-⁶*500)=40000c
І=500А
m=1,8кг
k=0,09*10-⁶кг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=1,8/(0,09*10-⁶*500)=40000c
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: krotpestolet
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: m44831003
Предмет: МХК,
автор: ksyusayu
Предмет: Геометрия,
автор: alisamilkwey2019