Предмет: Українська мова, автор: Аноним

Тому кто сделает скину 110 грн
3. З тексту виписати всі частки, розібрати як частину мови за зразком, який є в підручнику. Як у дружбі будеш жити, нас нікому не зломити. Полетіла б я до хмари, коли б крильця мала. Тільки тепер я тебе зрозумів.

Передайте ж дітям і внукам своїм вісті про давнє життя і давні порядки. Можеш завітати до мене в гості будь-коли. Любіть працю на Землі, бо без цього не буде щастя нам і дітям нашим ні на якій планеті. Хай вічно красується доблестю наша земля! Десь, колись, в якійсь країні проживав поет ...

Ответы

Автор ответа: rage122
1

Відповідь: куди картку кидати?))

Пояснення:

Тут приблизно правильно. Не знаю який у тебе зразок у підручнику, але, думаю, ти сам адаптуєш як тобі потрібно

як у дружбі будеш жити (як - сполучник, у - прийменник)

нас нікому не зломити (займенник та дієслово)

полетіла б я до хмари (б - частка дієслівної форми (дієслівна форма умови) я - займенник, особовий займенник, перший особовий, однина, до - прийменник)

коли б крильця мала (коли б - сполучник та частка)

тільки тепер я тебе зрозумів (я - займенник, особовий займенник, перший особовий, однина)

передайте ж дітям і внукам своїм вісті (дієслово, займенник та іменник у множині)

про давнє життя і давні порядки (ж - частка, і - сполучник)

можеш завітати до мене в гості будь-коли (до - прийменник, показує напрямок, мене - займенник-особовий зазначає на присутність особи, яка говорить, в - прийменник, показує напрямок, будь-коли - прислівник, показує, що подія може статися в будь-який час)

любіть працю на Землі (на - прийменник)

бо без цього не буде щастя нам і дітям нашим ні на якій планеті (бо - підрядковий сполучник, без - прийменник, цього - займенник, не - частка заперечення,  нам - займенник, і - сполучник, ні - частка заперечення, на - прийменник, якій - займенник)

хай вічно красується доблестю наша земля (наша - займенник, прикметникового походження, знаходиться у формі називного відмінка однини)

десь, колись, в якійсь країні проживав поет (десь - прислівник, колись - прислівник, в - прийменник, якійсь - займенник-прикметник)


rage122: 5168 7520 2361 9821
rage122: тут, напевно видаляють повідомлення з подібною інформацією, напиши мені в тг rage_122
rage122: Ну так що там?)
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: shakhzodaotaboeva
Предмет: Українська мова, автор: sosarishenda
Словосполучення й речення (види словосполучень і простих речень; головні члени речення) Завдання 1-4 мають чотири варіанти відповіді, серед яких лише ОДИН ПРАВИЛЬНИЙ. Виберіть правильну відповідь і обведіть кружечком букву, яка їй відповідає. Прочитайте текст і виконайте завдання 1-4. Лондоні (1) Перший метрополітен у світу 1863 року. (2) Нині загальна довжина ліній цієї підземки - 402 км. (3) Це четвертий показник у світі після сеульського, пекінсько- го й шанхайського. (4) Київське метро теж рекордсмен, адже станція «Арсенальна» найглибша у світі - 105 м. 1. Немає складеного iменного присудка в реченні А першому Б другому В третьому Г четвертому 2. Розмовний відтінок має слово (речення 2) A НИНİ Б загальна В цієї Г підземки 3. Словосполученням є видiленi слова А в Лондоні Б цiєï пiдземки В після сеульського Г теж рекордсмен (0,5 бала) (0,5 бала)​
4). Складним є речення
А). перше
Б). Друге
в. третє
г. четверте