Предмет: Экономика,
автор: vishenka9768
Розрахувати роздрібну ціну на плитку дитячого шоколаду (100 гр), якщо його повна собівартість становить 20 грн., рентабельність виробника - 25%, Торгівельна надбавка - 20%, ПДВ - 20%
Ответы
Автор ответа:
0
Для розрахунку роздрібної ціни на плитку дитячого шоколаду, потрібно врахувати повну собівартість, рентабельність виробника, торгівельну надбавку та ПДВ. Ось як це можна зробити:
Розрахунок виробничої ціни:
Повна собівартість = 20 грн.
Рентабельність = 25% = 0.25
Виробнича ціна = Повна собівартість * (1 + Рентабельність) = 20 грн. * (1 + 0.25) = 20 грн. * 1.25 = 25 грн.
Розрахунок роздрібної ціни:
Торгівельна надбавка = 20% = 0.20
ПДВ = 20% = 0.20
Роздрібна ціна = Виробнича ціна * (1 + Торгівельна надбавка + ПДВ) = 25 грн. * (1 + 0.20 + 0.20) = 25 грн. * 1.40 = 35 грн.
Отже, роздрібна ціна на плитку дитячого шоколаду (100 гр) складає 35 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: narbulovaa
Предмет: География,
автор: oleggeniy228
Предмет: Алгебра,
автор: tisaelbaj
Предмет: Биология,
автор: tokarcuknatasa21
Предмет: Математика,
автор: dasdas43