Предмет: Физика, автор: Аноним

На якій висоті камінь масою 400 г має потенціальну енергію 7,2 Дж? Відповідь запишіть в метрах, одиниці вимірювання не вказуйте.

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Дано:

m=400г=0,4кг

Еп=7,2Дж

Знайти:

h-?

Еп=mgh→h=Еп/(gm)=7,2/(10*0,4)=1,8м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: slipchuk0522