Предмет: Химия,
автор: qwiwie1819
Помогите пожалуйста!!!
Аміноетанова кислота масою 67,5 г вступила в реакцію з натрій гідроксидом. Яка маса солі натрій аміноацетату утворилась?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
67,5 г х г
C2H5NO2 + NaOH = NH2CH2COONa + H2O
n = 1 моль n = 1 моль
M = 75 г/моль M = 97 г/моль
m = 75 г m = 97 г
m(NH2CH2COONa) = 67,5 * 97: 75 = 87,3 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: urasona977
Предмет: Биология,
автор: mecta4440
Предмет: Информатика,
автор: ponosikchechenca
Предмет: Русский язык,
автор: xxxfrimerxxx
Предмет: Алгебра,
автор: 543574