Предмет: Литература, автор: osassus

Твір на тему «Добре бачить тільки серце. Найголовнішого очима не побачиш» ( за творами: Антуан де Сент-Екзюпері (1900–1944). «Маленький принц»..Річард Бах (нар. 1936). «Чайка Джонатан Лівінгстон ")

Ответы

Автор ответа: Nikitos3579
3

Ответ:

У світі, де багато речей оцінюються за зовнішній вигляд або корисність, варто поглибитися в мудрість вислову "Добре бачить тільки серце. Найголовнішого очима не побачиш". Це стає зрозумілим, коли зазирнути в чудові твори, такі як "Маленький принц" Антуана де Сент-Екзюпері та "Чайка Джонатан Лівінгстон" Річарда Баха.

У "Маленькому принці", ми зустрічаємо хлопчика з іншої планети, який учить нас бачити справжню красу і цінність речей не тільки зовнішнім поглядом, але й з душі. Він розповідає про зірку, яку він кохає, бо вона єдина, яка йому особлива. В цьому творі виявляється, що головне полягає у взаємодії, спілкуванні та любові, які не можна побачити звичайними очима, але можна відчути серцем.

У "Чайці Джонатані Лівінгстоні" ми знайомимося з неординарною чайкою, яка прагне досягти більшого ніж тільки життя в стандартних межах. Чайка Лівінгстон прагне до свободи і саморозвитку, переступаючи межі свого виду. Це творіння нагадує нам, що іноді найважливіші речі, такі як пошук своєї сутності та досягнення власного потенціалу, можуть бути виявлені тільки серцем.

Таким чином, в обох творах ми нагадуємо собі, що для розуміння справжнього значення та цінності речей, для проникнення в глибину людської душі, ми повинні використовувати очі серця. Це

Объяснение:


osassus: Благодарю
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: medinnasadvakasova
Задание 2 - Прочитайте отрывок из повести С.Н.Жунусова «Прозрение». ...В первые годы войны люди, на которых обрушилось сразу столько бед, забыли, что такое развлечение. Каждый новый день, вместо радости, порог переступала беда. Из всех домов уже давно проводили на фронт мужей, отцов, братьев и сыновей. Но подрастали новые парни и тоже уходили туда, откуда еще никто не вернулся, откуда только приходили треугольные солдатские письма, да эти страшные, наводящие ужас на весь аул, похоронки. Но потом, когда люди, уставшие от всех военных бед, свалившихся непосильным грузом на их плечи, пережили растерянность, собрались наконец с мыслями и занялись своими привычными делами, ситуация изменилась. Жизнь аула, хоть и трудная, хоть и бедная, вновь входила в прежнее русло. И снова люди собирались за столом, чтобы побыть вместе, рассказать друг другу о своих радостях, о больших и малых событиях, которые происходят в их доме, в ауле и там - на фронте. И во всех этих разговорах, подчас и не совсем радостных, людей поддерживала одна мысль: трудно всем - и на фронте, и в тылу, но наши жигиты бьют врага все яростнее и сильней, а мы выжили и управляемся с тяжелой работой, которую раньше делали те, кто сейчас воюет, и мы будем жить и ДОЖДЕМСЯ Победы! Дождемся своих мужей, отцов и сыновей!

Объясните значение вставных эпизодов в повести.
ТОЛЬКО ПОЛНЫЙ ОТВЕТ​
Предмет: Математика, автор: awzi2002