Предмет: Право, автор: nadyapankova07

Допоможіть будь ласка!!!
Діф залік по праву:
1)Підприємницьке право. (Загальні положення)
2) Цивільне право. Цивільні правовідносини.

Ответы

Автор ответа: dimonchop
1

Відповідь:

1) Підприємницьке право - це галузь права, що регулює правові відносини, пов'язані з діяльністю підприємств та підприємців. Це включає в себе встановлення правил створення, функціонування, реорганізації та ліквідації підприємств, захисту прав та інтересів підприємців, а також сприяння розвитку підприємництва в країні.

2) Цивільне право - це галузь права, що регулює правові відносини між фізичними та юридичними особами, пов'язані з майном, зобов'язаннями, спадковими правами, цивільно-правовою відповідальністю, захистом прав і т.д. Це включає в себе цивільний кодекс, спеціальні закони, судову практику та доктрину. В цивільному праві зазвичай не застосовується примус, або він застосовується в дуже обмеженому обсязі.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: 6srytrm67w
умоляю! допоможіть! Контрольний стислий письмовий переказ розповідного тексту в художньому стилі про виконання певних дій Випікання хліба Процес випікання хліба не є простим. У цей день жінка одягала чисту сорочку й вишитий рушник, бо здавна в Україні особлива увага приділялася охайності жінки та чистоті рук.Тільки-но починало світати, мати, вмившись, зодягала чисту сорочку, підв’язувалася вишитим фартухом і вилазила на лежанку. Я крізь сон чув її лагідну приповідку: «Ну ось і зійшов святець, аж віко підпер!». Незабаром кімната освітлювалася живими зайчиками, спалахували сухі дрівцята, потріскуючи голосними пострілами. Піч гоготіла, коли полум' я лизало своїм язиком челюсті. Доки варилося снідання, мати місила тісто. То було цікаве видовисько. Материні руки раз по раз занурювалися в діжу, од чого ослінчик аж двигтів. Тісто вимішувалося, крутішало. Коли воно нарешті ставало в 'язким, як гума, і вже важко було працювати руками, мати призупиняла роботу, будила свою родину й годувала сніданком. Поснідавши, батько йшов на роботу, а я біг на кінець городу, щоб наламати широких капустяних листків.За цей час в оселі вже стояв паркий дух. На засланому простирадлом ліжкові, а поверх ще й рушником, пузатилося кілька кругленьких паляничок. Мати була вся в роботі. Легкими рухами рук вона витягувала опецьок тіста, вмокала у воду руки, щоб воно не прилипало, й, перекидаючи з однієї долоні в другу, формувала круглу, наче сонце, хлібину. Злегка поплескавши верхівку, ненька клала паляницю на рушник. Робила вона це так вправно, що я навіть не встигав уволю надивитися. Доки мати викачувала останню, найменшу паляничку, що призначалася мені, я біг за лопатою і, внісши, приставляв її до печі. На лопату клали капустяний листок, змащений олією або притрушений борошном, й усаджували хлібину. Біле тісто паляниці нариз обдувало гарячим духом печі. Нагнічені челюсті покліпували, паче в безмісячну ніч зорі. Іскорками розжареної сажі здригався жар. Зробивши виделкою кілька проштрихів, мати шугала лопату з хлібиною в гарячу утробу печі; потім другу, третю, аж доки не сховалася за челюстями й моя паляничка.​ не в точь точь своими словами скорочено
Предмет: История, автор: zakipniydania
Предмет: География, автор: emicevaanna
Предмет: Математика, автор: saskaprohora