Предмет: Физика,
автор: katatarhova728
2. Яку роботу
виконає електричний
струм у лампочці
кишенькового
ліхтаря за 10 хвилин,
якщо напруга 4 В, а
сила струму 250 мА?
Ответы
Автор ответа:
1
Робота, яку виконає електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря, може бути обчислена за формулою:
W = V * I * t
де W - робота, виконана струмом, V - напруга, I - сила струму, t - час.
В даному випадку, напруга V = 4 В, сила струму I = 250 мА = 0.25 A, і час t = 10 хвилин = 600 секунд.
Підставляючи ці значення у формулу, отримуємо:
W = 4 В * 0.25 A * 600 с = 600 Дж
Отже, електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря виконає роботу в 600 Дж за 10 хвилин.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: mukanovalaura1983
Предмет: Другие предметы,
автор: 1737sky
Предмет: Русский язык,
автор: nazarkupriyanov01011
Предмет: Математика,
автор: kohtenkoalexandra
Предмет: История,
автор: laimdemon4