Предмет: Математика, автор: sofiiaafanasieva

Що вигідніше купити: 28 г горішків за 0,84 грн чи 35 г таких самих горішків за 1,4 грн?

Ответы

Автор ответа: aleksblaze
2

Відповідь:

28г за 0,84

Покрокове пояснення:

0,84:28=0,03за грам горішків
1,4:35=0,04грн за грам горішків

Похожие вопросы