Предмет: Химия,
автор: fisukvika6
допоможіть будь-ласка,
які маси добрива та води потрібно взяти для приготування 5 кг розчину з масовою часткою добрива 0,45%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Для визначення мас добрива та води, необхідних для приготування 5 кг розчину з масовою часткою добрива 0,45%, спочатку необхідно визначити масу добрива в розчині.
Маса добрива в розчині буде:
маса добрива = маса розчину * масова частка добрива = 5 кг * 0,0045 = 0,0225 кг
Отже, для приготування 5 кг розчину з масовою часткою добрива 0,45%, потрібно взяти 0,0225 кг (або 22,5 г) добрива.
Щоб визначити масу води, необхідно відняти масу добрива від загальної маси розчину:
маса води = маса розчину - маса добрива = 5 кг - 0,0225 кг = 4,9775 кг
Отже, для приготування 5 кг розчину з масовою часткою добрива 0,45%, потрібно взяти 0,0225 кг добрива та 4,9775 кг (або 4977,5 г) води.
Объяснение:
Можна корону
vevdokimov998:
Можна корону
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: veronikapejtonova
Предмет: История,
автор: aleksagolovacka
Предмет: Биология,
автор: alima120550
Предмет: Литература,
автор: ivankomarov1411
Предмет: Химия,
автор: HGJGHJGHHJ