Предмет: Физика, автор: maksimcystakov

ДАМ 100 БАЛОВ


При якій силі струму проводився електроліз, якщо за 20 хв на катоді виділилося 0,8 г цинку?​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
t=20хв=1200с
m=0,8г=800мг
k=0,34мг/Кл
Знайти:
I-?
m=klt→l=m/(kt)=800/(0,34*1200)=1,96A

Похожие вопросы