Предмет: Химия,
автор: kirillkuka638
на магній масою 16,8 грам подіяли надлишком оцтвої кислоти. який об’єм газу виділився? СРОЧНО!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Mg(s) + 2HC2H3O2-> Mg(C2H3O2)2+ H2
M(Mg)=24
V(m)=22.4
33.6-x
24-22.4
x=33.6 22.4/24-31.36 л.
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: solomka93
Предмет: Физика,
автор: vffgfgbr
Предмет: Английский язык,
автор: peach1813
Предмет: Биология,
автор: miryusifnaxciv61
Предмет: Литература,
автор: bezvesilnaaalena