Предмет: Физика, автор: polina4673

БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ТЕРМІНОВО Знайдіть масу міді, що осіла на катоді під час електролізу при силі струму 200 мА за 10 хв

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Ответ:

І=200 мА=200*10^-3 A;

t=10 хв=10*60=600 сек.

Знайти m.

m=k*I*t=0,33*(200*10^-3)*600=39,6*10^-3 г=39,6 мг.

Объяснение:

k=0,33 мг/Кл=0,33*10^-3 г/Кл-електрохімічний еквівалент міді.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: dmitriysergsergeev
Предмет: Алгебра, автор: polyaromanen2006