Предмет: Физика, автор: vikanajcuk12

яка кількість міді осяде на катоді ,якщо через розчин мідного купоросу пройде заряд 96 кл( Срочно ! плиз )​

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Ответ:

Дано:

q=96 Кл;

Знайти m.

m=k*I*t=k*q=(0,33*10^-3)*96=31,68*10^-3 г=31,68 мг.

Объяснение:

k=0,33 мг/Кл=0,33*10^-3 г/Кл-електрохімічний еквівалент міді.

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: surtanovsinan
Предмет: Физика, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: Аноним