Предмет: Химия,
автор: katamala1225
У якій масі води треба розчинити 10г. кислоти, щоб приготувати розчин з масовою часткою 30%?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
w(кислоти)= m(кислотu)/m(розч) = m(кислотu)/(m(H2O) + m(кислотu))
0.3=10/(x+10)
0.3(x+10)=10
0.3x+3=10
x=7/0.3= 23г води
Объяснение:
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
m(p.p)-10 г
W(p.p)-30% = 0,3
Знайти:
m(води) - ?
Рішення:
m(води) = 10:0,3=33,3 г- води
Объяснение:
я
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kalenderovasaera372
Предмет: Другие предметы,
автор: anel5434
Предмет: Музыка,
автор: misenkoangelina27
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: rebrovbodya405023