Предмет: Українська мова, автор: dianakarazelaskova40

372 Виправте помилки в побудові речень із дієприслівниковими зво- ротами. У чому, на вашу думку, причина таких помилок? Подискутуйте. 1. Грізно поблискуючи шаблею, кінь із вершником рвав- ся вперед. 2. Читаючи кіноповість О. Довженка «Поема про море», мені згадався випадок із власного життя. 3. Спершись на лікті, хлопцеві було легше пересуватися. 4. Дерева обли- лись делікатним рожевим світлом, одягнені в легеньку одіж. 5. Побачивши схвильовану матір, у хлопця з'явилась розгуб- леність. 6. Зустрівши однолітків, Дмитрикові стало веселіше. 7. Драбинястий віз раз у раз підскакував і немилосердно тру- сив, не попадаючи в колію, запряжений одною конякою.​

Ответы

Автор ответа: iameroi
0

1. Грізно поблискуючи шаблею,вершник на коні рвався вперед.

2. Читаючи кіноповість О. Довженка «Поема про море», я згадав випадок із власного життя.

3. Спершись на лікті, хлопець міг легше пересуватися.

4. Дерева, одягнені в легеньку одіж, облились делікатним рожевим світлом.

5. Побачивши схвильовану матір, хлопець розгубився.

6. Зустрівши однолітків, Дмитрик повеселішав.

7. Драбинястий віз, запряжений одною конякою, раз у раз підскакував і немилосердно трусив, не попадаючи в колію.

Причинами помилок у побудові дієприслівних зворотів можуть бути незнання правил граматики, недостатня увага при написанні речень, відсутність розуміння ролі дієприслівного звороту в реченні. Дієприслівний зворот є складовою частиною речення, яка передає додаткову інформацію про дію, виконану під час основної дії. При побудові речення потрібно звернути увагу на правильне розміщення дієприслівного звороту в реченні та забезпечити правильний синтаксичний зв'язок між його частинами.

Автор ответа: vladosapitei
0
1. Грізно поблискувавши шаблею, вершник разом із конем рвалися вперед. 2. Читаючи кіноповість О. Довженка «Поема про море», я згадав випадок із свого власного життя. 3. Підпершись на лікті, хлопцеві було легше пересуватися. 4. Дерева обливалися делікатним рожевим світлом, одягнені в легку одежу. 5. Побачивши засмучену матір, хлопець розгубився. 6. Зустрівши своїх ровесників, Дмитрикові стало веселіше. 7. Драбинчастий віз раз у раз підскакував і немилосердно трусився, не попадаючи в колію, був запряжений однією конячкою.

Причиною помилок можуть бути неправильно сформовані дієприслівники звороти або недостатні знання граматики мови. Дієприслівники звороти є складними граматичними конструкціями, які вимагають уваги до деталей у формулюванні. Щоб уникнути подібних помилок, необхідно добре знати правила вживання дієприслівників зворотів і звичайних дієприслівників. Також, варто більше вчитися на прикладах, вдосконалювати свої навички письма та відстежувати свої помилки для подальшого їх уникнення.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: tyyuii
Предмет: Математика, автор: marta21s
Предмет: Информатика, автор: zadenovapolina
Предмет: Алгебра, автор: DriveX