Предмет: Физика, автор: hzovichz16

6. Тіло падає з висоти 17 м. Визначте швидкість його руху на висоті 12 м. Опором повітря знехтуйте. A 5 м/с Б 8 м/с в 10 м/с г 29 м/с





Срочно!​

Ответы

Автор ответа: ilyaboris3nko
2

За законом збереження енергії, сума потенціальної та кінетичної енергії тіла залишається сталою протягом всього руху, якщо знехтувати опором повітря.

Тобто, на висоті 17 м потенціальна енергія тіла повністю перетворилась в кінетичну енергію:

mgh = (1/2)mv^2,

де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння, h - висота, з якої тіло починає падати, v - швидкість тіла на висоті h.

Для визначення швидкості тіла на висоті 12 м, можна скористатися тією ж формулою, але з відомим значенням швидкості тіла на висоті 17 м, і замінити висоту h на 12 м:

mgh = (1/2)mv^2

mg(17 м) = (1/2)mv^2

mg(12 м) + (1/2)mv^2 = mg(17 м)

(1/2)mv^2 = mg(17 м - 12 м)

v = sqrt(2gh)

v = sqrt(2 * 9.81 м/с^2 * (17 м - 12 м))

v ≈ 14 м/с (до 2 знаків після коми)

Отже, швидкість тіла на висоті 12 м дорівнює близько 14 м/с. Відповідь: близько 14 м/с.

Автор ответа: maksimmysyk632
1

Ответ:

Объяснение:

Для вирішення задачі можна скористатися формулою для обчислення швидкості свобідного падіння тіла:

v = sqrt(2gh)

де v - швидкість тіла, h - висота, з якої воно падає, g - прискорення вільного падіння, яке на Землі приблизно дорівнює 9,8 м/с².

На висоті 17 м швидкість тіла буде:

v1 = sqrt(2 * 9.8 м/с² * 17 м) ≈ 14,86 м/с

На висоті 12 м швидкість тіла можна обчислити за тією ж формулою, використовуючи висоту 12 м:

v2 = sqrt(2 * 9.8 м/с² * 12 м) ≈ 10,95 м/с

Отже, відповідь: швидкість тіла на висоті 12 м дорівнює близько 10,95 м/с (відповідь "г").

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: samokatttttt
Предмет: Українська мова, автор: grickoivan029