Предмет: Другие предметы, автор: karpenuknasta6

Опиши рослину. Розглянь будь-яку рослину на вибір. Опиши її загальний вигляд. Пригадай частини рослини: корінь, стебло, листя, квітка, плід. Опиши їх. У якому стилі художньому чи науковому ти створив/створила опис? -​

Ответы

Автор ответа: klumbkids
1

Ответ:

Объяснение:

Рослина, яку яхочу описати, - це кущ калини звичайної (Viburnum opulus). Це розлогий кущ, що може досягати висоти до 4 метрів. Коріння калини складається з багатьох гілок, які проникають у глибокі шари ґрунту.

Стебло куща калини гладке і жовтувато-коричневого кольору, зі старінням стає більш темним. На стеблах видно гілки з листям та квітками. Листя калини складається з парної кількості відростків, які мають заокруглену форму та гострі верхівки. Листя зверху темно-зеленого кольору, а знизу більш світле.

Квіти калини збираються в келихоподібних суцвіттях діаметром до 10 см. Вони складаються з білих квіток з п'ятьма пелюстками та жовтим центром. Квіти з'являються у травні-червні.

Плоди калини - це яскраві, червоні ягоди діаметром до 1 см, які з'являються на кущах у вересні-жовтні. Вони є джерелом їжі для багатьох видів птахів та тварин.

Ця рослина є незвичайною своєю красою та придатна для використання у ландшафтному дизайні. Водночас, калина має також цінні лікувальні властивості і використовується в народній медицині для лікування захворювань.

Опис рослини створено в науковому стилі.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: nastacicurska151
Предмет: Русский язык, автор: uteulievaajaru484
Найдите в этом тексте причастие и деепричастие.
Местные жители полупустынных и пустынных зон Казахстана замечают значительные лзменения в климате. Они говорят, чтс весна приходит на 2-3 недели раньше чем 5-10 лет назад. Сократились площади выпаса скота, исчезли многие кормовые растения. Лето стало невыносимо жаркое а зима очень холодной. Вода во многих колодцах высыхает. Пятнадцать лет назад на этом месте был двор, усаженный кормовой растительностью. Сегодня на месте дома можно встретить только песчаный бугор. Двадцать лет назад из-за забора был виден камыш высотой З метра, а сейчас — песчаныє бугры высотой от 2 до З метров. Пески продолжают наступать на дворы жителей. Под песками уже зарыто 5 дворовых поселений. Озеро постепенно пересыхает в результате чего вдоль береговой линии бразуются мощные солевые накопления Эта площадь может быть безвозвратно утеряна уже в считанные годы, покрывшись песком.​
Предмет: География, автор: Ваня141