Предмет: Физика,
автор: vsvvsvdvsdvhdhd
Тіло вільно падає з висоти 10 м. Яку швидкість воно має на висоті 2,8 м?
ДОПОМОЖІТЬ
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
v0 = 0 м/с
h1 = 10 м
h2 = 2.8 м
g = 10 м/с²
v-?
--------------------------
h = (gt²)\2
h=h1-h2=10-2.8=7.2м
7.2=(10*t²)/2
10*t²=7.2*2=14.4
t²=1.44; t=1.2c
v = v0t + gt =0*1.2+10*1.2=12м/с
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: kiroska73
Предмет: История,
автор: bryzzataaelena
Предмет: Математика,
автор: 71642538az
Предмет: Алгебра,
автор: Olharomanivna
Предмет: Алгебра,
автор: Huntes