Предмет: Химия, автор: liliasadurskaa

Розрахуйте відносну молекулярну масу речовини, що складається з 2 атомів Калію, 1 атому Силіцію та 3 атомів Оксигену
Срочно 7 клас хімія
УМОВА НАПИСАТИ ЯК ВИ ТАК РІШИЛИ

Ответы

Автор ответа: volodyadubini
1

Ответ:

Атомна маса калію (K) = 39,1 г/моль

Атомна маса силіцію (Si) = 28,1 г/моль

Атомна маса кисню (O) = 16,0 г/моль

Отже, для розрахунку відносної молекулярної маси (ВМР) цієї речовини, ми повинні знайти суму атомних мас елементів, які входять до складу молекули:

2(K) + 1(Si) + 3(O) = 2(39,1 г/моль) + 28,1 г/моль + 3(16,0 г/моль) = 94,2 г/моль

Отже, відносна молекулярна маса (ВМР) цієї речовини дорівнює 94,2 г/моль.

Объяснение:


liliasadurskaa: ДЯКУЮ!!
Похожие вопросы