Предмет: Химия, автор: antongrinchuk3007

Із 4,5 грамів солі потрібно приготувати водний розчин з масовою
часткою солі 9%.​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m(солі) = 4,5 г

ω(солі) = 9%

Знайти:

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(солі) = m * 100% / ω = 4,5 * 100% / 9% = 50 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 50 - 4,5 = 45,5 г.

Відповідь: Маса солі становить 4,5 г; води - 45,5 г.

Похожие вопросы