Предмет: Химия, автор: Moklix

Приготувати розчин цукру масою 50г з масовою часткою розчиненої речовини 10%

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m р-ну(цукру) = 50 г

ω(цукру) = 10%

Знайти:

m(цукру) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(цукру) = ω * m р-ну / 100% = 10% * 50 / 100% = 5 г;

2) m(води) = m р-ну(цукру) - m(цукру) = 50 - 5 = 45 г.

Відповідь: Маса цукру становить 5 г; води - 45 г.

Похожие вопросы