Предмет: Физика,
автор: lka79037
Тіло масою 4 кг рухається вздовж осі OX. Рівняння руху тіла має вигляд:
x = 5+7t-1,5t2. Визначити швидкість тіла, імпульс та кінетичну енергію через 2 с від початку руху
Ответы
Автор ответа:
2
Для визначення швидкості тіла потрібно взяти похідну рівняння руху по часу:
v = dx/dt = 7 - 3t
Тепер підставимо значення часу t = 2 с і отримаємо:
v = 7 - 3(2) = 1 м/c
Таким чином, швидкість тіла через 2 с від початку руху дорівнює 1 м/c.
Імпульс тіла можна знайти за формулою:
p = mv
де m - маса тіла, а v - його швидкість. Підставляємо відповідні значення:
p = 4 кг * 1 м/c = 4 кг*м/c
Таким чином, імпульс тіла через 2 с від початку руху дорівнює 4 кг*м/c.
Кінетична енергія тіла може бути визначена за формулою:
K = (1/2)mv^2
Підставляємо відповідні значення:
K = (1/2)4 кг(1 м/c)^2 = 2 Дж
Таким чином, кінетична енергія тіла через 2 с від початку руху дорівнює 2 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: artemkhrust09
Предмет: Математика,
автор: benedukmark691
Предмет: Українська мова,
автор: shuliarv
Предмет: Математика,
автор: stdsibgatullinarslan
Предмет: География,
автор: Katrina10101