Предмет: Физика, автор: moroziksasha0

ФІЗИКА ДОПОМОЖІТЬ СРОЧНО
Знайдіть внутрішню енергію суміші, що складається з криптону
масою 5 г і аргону масою 43 г, за температури 23 0 С.

Ответы

Автор ответа: lenhovychp
1

Відповідь:

Дано:

m1 = 5г

m2 = 43г

T = 23°C = 296 K

M₁ (молярна маса криптону) = 83.80 г/моль

M₂ (молярна маса аргону) = 39.95 г/моль

-----------------------------------------------------------------------

U - ?

U = (3/2) nRT

n1 = m1 / M1 = 5 / 83.80 = 0.059 моль

n₂ = m₂ / M₂ = 43 / 39.95 = 1.076 моль

U₁ = (3/2) n₁RT = (3/2) * 0.059 моль * 8.31 Дж/(моль*К) * 296 K = 732Дж

U₂ = (3/2) n₂RT = (3/2) * 1.076 моль * 8.31 Дж/(моль*К) * 296 K = 11053Дж

U = U₁ + U₂ = 732 Дж + 11053 Дж = 11785 Дж

Відповідь: U = 11785Дж

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: albina20101306
ПРОЕКТ № 1 Тема. Збалансоване харчування. Мета: сформувати поняття про раціональне харчування; вивчи- ти принципи збалансованого харчування і їх значення для здоров'я людини; сприяти формуванню відповідального ставлення учнів до власного здоров'я. Рекомендації щодо виконання У науковій літературі й інтернет-джерелах знайдіть інформацію про особливості харчування людини. Завдання 1. Знайдіть поняття «харчування», «харчові продукти», «поживні речовини», «обмін речовин», «раціональне харчування», «збалансоване хар- чування», «фастфуд». Завдання 2. З яких компонентів складається їжа людини? Яке їх значення? Завдання 3. Які харчові та енергетичні потреби людини? Завдання 4. Яке значення мають вітаміни для організму людини? Завдання 5. Чи корисний фастфуд? Завдання 6. Які основні принципи збалансованого харчування? Завдання 7. Які вимоги до харчування організму підлітка? Завдання 8. Зробіть висновки.​