Предмет: Физика,
автор: kseniakarpenko876
СРОЧНО, ДАМ 85 БАЛОВ!!!
Розв'яжіть задачу1. Простий механізм, який сконструювали юнаки технічного гуртка має ККД 60%. Він виконав корисну роботу по підняттю вантажів 90 кДж. Визначте повну (виконану) роботу
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
корисна робота = 90 кДж
ККД = 60% = 0,6 (у десятковому відсотковому виразі)
витрачена енергія = корисна робота : ККД = 90 кДж : 0,6 = 150 кДж
Тому повна виконана робота становить 150 кДж.
TylerDyrden:
Це не правильно
Вхідна енергія - це енергія, яка була надана механізму, у нашому випадку це 90 кДж.
Тоді виконана робота буде:
Виконана робота = 0.6 * 90 кДж = 54 кДж.
Таким чином, повна (виконана) робота складає 54 кДж.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: hixsoul
Предмет: История,
автор: maksatalbekov1
Предмет: Литература,
автор: WS4PRODEL
Предмет: Українська література,
автор: kobzarelena63
Предмет: Математика,
автор: dragon16football