Предмет: Физика, автор: bodavlasenko287

Вантаж, скинутий з літака для геологів з висоти 120м мав кінетичну енергію 18000Дж. Яка маса вантажу. СРОЧНО!​

Ответы

Автор ответа: skredangelina9
0

Ответ:

18000:120=150м

Объяснение:

150м маса вантажу.

Автор ответа: illiazaharcyk
1

Відповідь:

15 кг

Пояснення:

Ек=mgh. Виділяємо m, виходить формула m=Eк/gh= 18000/120•10=15кг

Похожие вопросы